3 מתנות מדהימות ליום הולדת

כששומעים את צמד המילים יום – הולדת, לרבים מאיתנו מגיעה אסוציאציה של מתנות.

בין אם מדובר על יום ההולדת שלנו ואנו חושבים על המתנות שנקבל, או יום הולדת לאדם אהוב שאתם רוצים או צריכים לקנות לו מתנה.

בימי הולדת נהוג לפרגן (ולפנק) את בעל השמחה במתן מתנה. לרוב קשה מאוד לחשוב על רעיונות כיוון שלאורך השנים יש כל כך הרבה סיבות לקנות מתנות עד שכבר קשה לחדש בשלב מסוים. אנו רוצים לשמח את אותו אדם במתנה מדהימה שהוא ירצה לקבל. כאן אנו באים לעזרתכם, עם 3 מתנות מדהימות ליום הולדת.

 

כיוון למתנה

ראשית, חשוב לגבש כיוון למתנה כדי לדעת באיזה תחום לחפש ולהקל על התפזורת. כדאי לשאול שאלות כגון מהו גיל בעל יום ההולדת, מהם תחביביו, מה מעניין אותו בעצם בחיים ועליו הוא מדבר לרוב. אם אתם ממש אבודים אז תוכלו לחפש באינטרנט מוצרי פרסום ולהגיע למגוון אתרים עם מלאי של מתנות והמון רעיונות שיפתחו לכם את הראש.

 

לילדים מעל גיל 10

מתנות לילדים כמובן יהיו שונות מאלו למבוגרים. ילדים היום אוהבים גאדג'טים. אם רוצים לשמח ילד בגיל זה, כדאי לקנות לו את מה שיש לכולם (במידה וחסר לו) או אולי להפתיע אותו או אותה במשהו שטרם הכירו אך יהיה מאוד מגניב ונחשב בעיניהם.

 

משחק לייזר מקרן

משחק מדהים בגילאים אלו הוא לייזר מקרן. אין צורך בטלוויזיה או חיבורים מיוחדים. כל שצריך הוא קיר ריק וכיבוי אור. המקרן מקרין על הקיר אובייקטים שונים בהם המתחרים יורים עם רובי לייזר שהחיישנים קולטים. כמו כל משחקי היריות – ניתן לשחק לבד, אחד נגד השני, או ביחד באותו צוות החברים.

 

למבוגרים שאוהבים פינוקים

למבוגרים נהוג לקנות מתנות אחרות. כאלה שיהיה להם כיף להשתמש בהם או שמאד יעזרו להם בחיים. הדוגמאות הבאות ייתנו למקבל המתנה את הזמן שלו להחליט מתי לפדות אותה, והן מדהימות כמעט בעיני כל אדם.

 

Gift – card למסעדה

מתנת יום הולדת זו היא מדהימה, במיוחד אם המסעדה נחשבת טובה עם אוכל מעולה או שפשוט מקבל המתנה מאד אוהב את סוג האוכל. בעל או בעלת יום ההולדת ייהנה מארוחה טובה, ששולמה מראש ויוכל להתרכז רק באוכל. בנוסף, אין לחץ לפדות את הכרטיס כיוון שהוא לרוב בתוקף לחצי שנה לפחות.

 

מסאז'

גם מתנה זו ניתן לפדות לאורך זמן ואין לחץ על מקבל המתנה. אנשים אשר אוהבים להתפנק, או ספורטאים בעלי שרירים שנתפסים בתדירות גבוהה, ייהנו ממתנה זו מאד. היא יכולה להפתיע לטובה כיוון שהיא איננה צפויה.

 

לסיכום

לסיכום, מתנות מדהימות ליום הולדת צריך לבחור על פי מקבל המתנה ולא כל אחת תתאים לכל אחד. ובכל זאת, ההמלצות שלו הם משחק מקרן לייזר לילדים, וארוחות או מסאז' למבוגרים.

 

מתנה אדומה

תוכן עניינים
מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חריטה אישית
מתנות
המתנה המושלמת – חריטה אישית על טבעת

טבעות הן מתנה יפהפייה, מושקעת ומרגשת. ומה יכול להפוך את הטבעת למתנה מושלמת ממש? תוספת חריטה אישית, שיכולה להפוך תכשיט לקמע. על כך במאמר שלפניכם   גלגולה של טבעת טבעות

זוג
עוד באתר
המדריך המלא להצעת נישואין מושלמת

הצעת נישואין היא רגע משמעותי ובלתי נשכח. לכן, יש לחשוב לעומק על אלמנטים אשר ירכיבו הצעה מושלמת. במאמר זה נעניק לכם את המדריך להצעת נישואין, באופן קל ופשוט. כל הפרטים