פיתוח אפליקציות

עם העלייה בדרישה בשוק למפתחים ואנשי מקצוע המכירים את עולם האפליקציות החלו נפתחים גם קורסי הכשרה לתכנות אפליקציות. הקורסים מכשירים מתכנתים המשתלבים בעתיד בעבודות בחברות פיתוח ותכנות או עוסקים בתחום כעצמאיים. ההצלחה הרבה לה זוכים מכשירי הטלפון החכמים בשוק הישראלים ובשוק העולמי, היא אשר הולידה את הצורך במפתחי אפליקציות וממשיכה להעניק לעוסקים בתחום תעסוקה רבה ופרנסה מכובדת.

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות המחזיקים בכישורים גבוהים מצליחים למצוא משרות מעניינות תוך שכר גבוה ותנאים טובים. בהתאם לכך, זוכים הקורסים לביקוש רב. אך רגע לפני ההרשמה אל קורס תכנות אפליקציות כדאי יהיה לסקור מעט את התחום, את דרישות הקבלה, את תחומי הלימוד ואת ההתאמה שלכם לעיסוק בתחום.
 

מה חשוב לדעת בכדי להצליח בתחום הפיתוח אפליקציות?

פיתוח מקצועי של אפליקציות דורש יידע טכני עשיר, היכרות עם מערכות ההפעלה השונות, יידע מוקדם בעיצוב גרפי או שיתוף פעולה עם מעצבים, שיחות אפיון עם הלקוח ושעות ארוכות של עבודת תכנות. אפליקציות מורכבות דורשות עבודה מאומצת עוד יותר. ההצלחה בתחום מתבססת על כישורים טכניים טובים, יחסי אנוש, שיתופי פעולה נכונים וגם על הכשרה מקצועית. מתכנתים המכירים היטב את תחום בניית האתרים המבקשים להרחיב את תחום הפעילות שלהם לפיתוח אפליקציות, יתבקשו גם כן להשתתף בקורסים וללמוד את התחום.

קיימות 3 התמחויות עיקריות בענף : פיתוח אפליקציות לאייפונים, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, פיתוח אפליקציות WEB. קורס תכנות אפליקציות מקיף יעניק לכם הכשרה בכל אחד מהתחומים, נציין כי ישנם גם קורסים נקודתיים העוסקים בתחום אחד בלבד.
 

קורס פיתוח אפליקציות למועמדים חסרי ניסיון

אם אין ברשותכם כל ניסיון בתחום התכנות או הפיתוח אין משמעות הדבר כי לא תוכלו לרכוש ניסיון ולהתחיל לעסוק בתחום. מסלולי הלימוד הבסיסיים מיועדים למועמדים חסרי ניסיון, תכנית הלימוד כוללת את כל הידע הבסיסי הנחוץ לצעדים הראשונים בענף ולהתפתחות מקצועית עתידית. נציין כי ישנם גם קורסים מזורזים המיועדים לבעלי ניסיון, אלו אשר אינם מחזיקים בניסיון הדרוש לא יתאימו לקורס המתקדמים.

שימו לב, ישנם בתי ספר המציעים קורס תכנות אפליקציות יחד עם סיוע של בית הספר בתום הקורס בהשתלבות מקצועית בענף. בתי הספר הגדולים מאמינים באיכות ההדרכה ובבוגרים שלהם, הם ממשיכים ללוות את הבוגרים ולסייע להם בהשתלבות בתחום תוך סדנאות לכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ומתן המלצות.
 

חובות הסטודנט במהלך הקורס

זכאות לתעודת בוגר קורס מחייבת את הסטודנטים בהשתתפות פעילה תוך עמידה בכל חובות הקורס. הסטודנטים מחויבים בהגשת פרויקטים, עמידה במבחנים, הגשת מטלות, ביצוע תרגילים, עבודה עצמית ונוכחות בשיעורים. הקורס מתקיים במתכונת של לימודי ערב ומתכונת של לימודי בוקר.


תפריט דף הבית