טבעות – איך לבחור את הסגנון המדויק עבורך

טבעות

rings, מהוות חלק בלתי נפרד מקופסת התכשיטים שלנו. בין אם זה טבעות ליום יום, טבעת אירוסין או טבעות לאירועים מיוחדים. על מנת לרכוש את הטבעת המתאימה לך ביותר ושתתאים לאורך שנים, ישנם שני דגשים מרכזיים שכדאי להיות מודעת אליהם.

 

סגנון הטבעת

בבחירת הטבעת התייחסי לצבע העור שלך. לרוב צבעי הטבעת עצמה יהיו בגווני כסף או זהב, אבל אבני החן המשובצות יבואו בגוונים שונים וכדאי להתאימם לפי צבע העור. לבעלות גוון עור כהה, מומלץ לענוד תכשיטים עם אבני חן בצבעים בולטים ותכשיטי זהב. לבעלות גוון עור בהיר, מומלץ לענוד תכשיטי כסף וזהב לבן ובהתאמה אבני חן בהירים. בעלות גוון עור בצבע ניטרלי, יכולות לבחור גם צבעים כהים וגם בהירים ובכך ליהנות מכל העולמות. בנוסף, מומלץ שתהיה טבעת לכל סגנון לבוש, ישנן טבעות אלגנטיות יותר עם אבנים יקרות שיתאימו לאירועים מיוחדים. מנגד, ישנן טבעות חלקות ופשוטות יותר איתן תוכלנה ללכת ביום יום.

 

מידת טבעת

כיום ניתן להזמין גם טבעות באמצעות האינטרנט. על מנת לא להתאכזב מהגעת טבעת לא מתאימה, מומלץ קודם כל למדוד את המידה שלכן בבית ולאחר מכן לבצע את ההזמנה. הטבעת שתגיע צריכה להיות לא לוחצת מידי אבל גם לא משוחררת. במידה ובוחרים לקחת טבעת רחבה, מומלץ לקחת חצי מידה יותר, זאת משום שרוחב האצבעות יכול להשתנות עם השנים.

יש לשים לב כי בארצות שונות קיים שוני במספרי מידת האצבע, לכן וודאנה כי המידה היא לפי הקריטריונים בארץ ממנה אתן מזמינות. בנוסף, במידה והטבעת הרצויה עבה, ההמלצה היא לבחור מידה אחת יותר מהמידה הרגילה שלכן.

 

מדידת טבעת באופן ידני

את המדידה ניתן לעשות במספר צעדים פשוטים:

  1. על מנת לבצע את המדידה, דאגו שיהיה לכם: עט, סרגל המודד במילימטרים וחוט.
  2. סובבו את החוט סביב לאצבע המיועדת לטבעת. וודאו כי יש מספיק מרחב כך שהחוט לא יהיה מידי צמוד, אך גם לא רופף מידי.
  3. כדי למדוד את היקף האצבעות, עם העט, סמנו את שתי קצוות החוט המתחברים ויוצרים ביחד את המעגל.
  4. מדדו בעזרת הסרגל במילימטרים או אינצ'ים את אורך החוט עד הסימון.
  5. במידה והטבעת נרכשת כמתנה, יש למדוד קוטר פנימי של טבעת אחרת הקיימת לבעל/ת המתנה.
  6. אתרו את מידת הטבעת באמצעות טבלת מידות הקיימת באינטרנט.

 

שימו לב כי מידת הטבעת יכולה להשתנות באצבעות בין יד ימין לשמאל. לכן יש למדוד את האצבע ביד הרצויה.

 

מדידת טבעת באמצעות אפליקציה

ישנה אפשרות להוריד אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד שלכם, להניח טבעת ישנה על המסך, להתאים בהגדרות כך שהעיגול המופיע במסך והטבעת יהיו זהים, המידה שתופיע תהיה מידת הטבעת אותה עליכם לרכוש.

 

תכשיטים

תוכן עניינים
מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עגילי זהב ראשית
תכשיטים
5 טיפים לבחירת עגילי זהב לבת הזוג

יש הרבה דברים חשובים בחיים כמו כמה כסף יש לנו, איפה אנו גרים, באיזה מכונית אנו נוסעים ועוד שלל של נושאים שיש לתת עליהם את הדעת. אך בסופו של יום

סנדל אופנתי
כללי
דרכים אופנתיות לנעילת סנדלים

גם סנדלים הם פריט אופנתי לכל דבר, שניתן לנעול במהלך הקיץ ובמהלך עונות המעבר. למעשה, ישנם אפילו לא מעט אנשי מקצוע ואנשים אשר נועלים גם סנדלים בחורף. אם כך, כיצד

עוד באתר
טבעת האירוסין המושלמת

כל החברים שלך כבר התחתנו? נדמה לך שהגיע גם זמנך והיית רוצה לעשות מסיבה גדולה כזאת שבה אתה והחברה שלך הופכים לזוג נשוי? אם כך, ברור מדוע אתה מתרגש ומדוע