טבעות – איך לבחור את הסגנון המדויק עבורך

טבעות

rings, מהוות חלק בלתי נפרד מקופסת התכשיטים שלנו. בין אם זה טבעות ליום יום, טבעת אירוסין או טבעות לאירועים מיוחדים. על מנת לרכוש את הטבעת המתאימה לך ביותר ושתתאים לאורך שנים, ישנם שני דגשים מרכזיים שכדאי להיות מודעת אליהם.

 

סגנון הטבעת

בבחירת הטבעת התייחסי לצבע העור שלך. לרוב צבעי הטבעת עצמה יהיו בגווני כסף או זהב, אבל אבני החן המשובצות יבואו בגוונים שונים וכדאי להתאימם לפי צבע העור. לבעלות גוון עור כהה, מומלץ לענוד תכשיטים עם אבני חן בצבעים בולטים ותכשיטי זהב. לבעלות גוון עור בהיר, מומלץ לענוד תכשיטי כסף וזהב לבן ובהתאמה אבני חן בהירים. בעלות גוון עור בצבע ניטרלי, יכולות לבחור גם צבעים כהים וגם בהירים ובכך ליהנות מכל העולמות. בנוסף, מומלץ שתהיה טבעת לכל סגנון לבוש, ישנן טבעות אלגנטיות יותר עם אבנים יקרות שיתאימו לאירועים מיוחדים. מנגד, ישנן טבעות חלקות ופשוטות יותר איתן תוכלנה ללכת ביום יום.

 

מידת טבעת

כיום ניתן להזמין גם טבעות באמצעות האינטרנט. על מנת לא להתאכזב מהגעת טבעת לא מתאימה, מומלץ קודם כל למדוד את המידה שלכן בבית ולאחר מכן לבצע את ההזמנה. הטבעת שתגיע צריכה להיות לא לוחצת מידי אבל גם לא משוחררת. במידה ובוחרים לקחת טבעת רחבה, מומלץ לקחת חצי מידה יותר, זאת משום שרוחב האצבעות יכול להשתנות עם השנים.

יש לשים לב כי בארצות שונות קיים שוני במספרי מידת האצבע, לכן וודאנה כי המידה היא לפי הקריטריונים בארץ ממנה אתן מזמינות. בנוסף, במידה והטבעת הרצויה עבה, ההמלצה היא לבחור מידה אחת יותר מהמידה הרגילה שלכן.

 

מדידת טבעת באופן ידני

את המדידה ניתן לעשות במספר צעדים פשוטים:

  1. על מנת לבצע את המדידה, דאגו שיהיה לכם: עט, סרגל המודד במילימטרים וחוט.
  2. סובבו את החוט סביב לאצבע המיועדת לטבעת. וודאו כי יש מספיק מרחב כך שהחוט לא יהיה מידי צמוד, אך גם לא רופף מידי.
  3. כדי למדוד את היקף האצבעות, עם העט, סמנו את שתי קצוות החוט המתחברים ויוצרים ביחד את המעגל.
  4. מדדו בעזרת הסרגל במילימטרים או אינצ'ים את אורך החוט עד הסימון.
  5. במידה והטבעת נרכשת כמתנה, יש למדוד קוטר פנימי של טבעת אחרת הקיימת לבעל/ת המתנה.
  6. אתרו את מידת הטבעת באמצעות טבלת מידות הקיימת באינטרנט.

 

שימו לב כי מידת הטבעת יכולה להשתנות באצבעות בין יד ימין לשמאל. לכן יש למדוד את האצבע ביד הרצויה.

 

מדידת טבעת באמצעות אפליקציה

ישנה אפשרות להוריד אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד שלכם, להניח טבעת ישנה על המסך, להתאים בהגדרות כך שהעיגול המופיע במסך והטבעת יהיו זהים, המידה שתופיע תהיה מידת הטבעת אותה עליכם לרכוש.

 

תכשיטים

תוכן עניינים
מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכשיטים
ראש בראש: שעון מייקל קורס או שעון טיסו

המותגים המובילים כיום בעולם השעונים הם ללא ספק שעוני מייקל קורס ושעוני טיסו. מה עדיף? להלן הפרטים. שעונים – מלחמת המותגים זה לא סוד כי ענף השעונים בעולם מהווה נתח

עוד באתר
איך לקנות יהלומים?

רכישה של יהלומים חייבת להתבצע רק באמצעות חברה אשר מתמחה בנושא, ואשר יודעת להעניק את הליווי המקצועי אשר מתאים בדיוק לתקציב שלכם. במאמר הזה תבינו איך לקנות יהלומים. איך לקנות